KAPAT

İnternet ve Yazılım Çözümlerinin Pofesyonellikle Birleştiği Adres FAZE WEB DESIGN LTD.ŞTİ.

Faze Web Design

Reklam Banner
Çengel Bulmaca
Kare Bulmaca
Sudoku Bulmaca
Sayı Bulmaca
Mozaik Bulmaca
Anagram Bulmaca
Kod Bulmaca
Sarmal Bulmaca
Sözcük Bulmaca
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretci Defteri
Chat
CHAT
Sözlük
Sözlük
Giriş

:: Anket

Sosyal Medya Tercihiniz
 

:: Son Dakika

Son Dakika...karebulmaca.com

:: Facebook

:: Online Ziyaretçi

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün59
mod_vvisit_counterDün55
mod_vvisit_counterBu Hafta59
mod_vvisit_counterBu Ay1574
mod_vvisit_counterToplam146191
karebulmaca.com
Bulmaca Talepleri PDF Yazdır E-posta

Gazete, Dergi ve Web siteleri için istenilen ebat, içerik ve formatta Profesyonel ölçekte her tür bulmaca, baskıya hazır halde hazırlanır.

Konusunda uzman ve deneyimli, bulmaca hazırlama ve grafiker ekibimiz tarafından 2000 yılından beri profesyonel ve kurumsal anlamda; gerek Yurt içi ve gerekse de Yurt dışında ki ( Almanya, Avusturya, İngiltere, Hollanda, Kanada vb.) soydaşlarımıza ait Gazete, Dergi ve Websiteleri için istedikleri format ve içerikte Profesyonel ölçekte bulmacalar hazırlamaktayız.
Bulmacalarımızın tasarım ve grafikel çalışmaları da  yine tamamen kendi ekibimiz tarafından yüksek çözünürlük kalitesi ile yapılmakta, müşterilerimize baskıya hazır halde ilave hiç bir işlem yapmadan basılacak şekilde çözümleri ile birlikte kendi serverlarımızdan internet aracılığı veya talep halinde CD yolu ile teslim edilmektedir. Müşterilerimizden yapılan bu ek çalışma için bulmaca hazırlama ücreti haricinde ek bir ücret talep edilmemektedir.
Bulmacalarımız her müşterimize, Telif eserleri Kanunları çerçevesinde özel olarak ve sadece kendileri için hazırlanmaktadır. Bir müşterimize hazırlanan çalışmanın, bir başka müşterimize satışı Kesinlikle yapılmamaktadır. Bu da zaten bahsi geçen kanunlara aykırı ve suç teşkil eden bir uygulamadır.
Talep edilmesi halinde bulmacalarda, müşterilerimizin ili, yöresi ile ilgili önemli ve popüler, sanatçı, sporcu, siyasetçi, iş adamı, mülki ve idari amirlerin veya tarihi ve turistik yerlerin vb. resimlerinin yanısıra bulmacanın içerisinde geçmesini istedikleri kelimeleri de kullanabiliriz. 
Ücretlendirme politikamız, müşterimizin bulmaca projesine bire bir bağlı olarak oluşturulmaktadır. Ebatlar, tür, aylık toplam adet miktarı ve varsa talep edilecek içerik fiyatlandırmalarımızda ki ana etkenlerdir. Özenli, profesyonel ölçekte yüksek iş kalitesi ve disiplini, verilen teslim tarihine gösterilen % 100 dikkat ve hassasiyet, Öncelikli Müşteri Memnuniyeti ana prensiplerimizdir.
Daha detaylı bilgi için Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır 'a mail atabilirsiniz. Lütfen teklif isterken, düşünüdüğünüz bulmaca türü ( Çengel, Kare, Sudoku vb.) yanısıra ebat ve aylık toplam adet miktarı hakkında ayrıntılı bilgi gönderiniz. Detaylı bilgi verilmeyen tekliflere geri dönüş yapılmamaktadır.. 
Bulmaca çalışmalarımızın örneklerini görmek, bir fikir sahibi olmak  ve daha yakından incelemek için sitemizin ( ÇALIŞMALARIMIZ ) bölümünü ziyaret edebilrsiniz.